Asystent/ka Działu Technicznego Utrzymania Stacji

Anwim S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie, wprowadzanie, oraz bieżąca kontrola zgodności i aktualizacja dokumentacji wymaganych w centralnych rejestrach związanych z technicznym utrzymaniem obiektów (CRO, eUDT, CEEB, eKOB, CRCEB)

  • tworzenie, prowadzenie, obsługa oraz nadzór centralnej bazy danych dotyczących stacji paliw

  • weryfikacja archiwalnej dokumentacji projektów pod kątem zgodności z obecnie obowiązującymi standardami w spółce

  • tworzenie zestawień i raportów urządzeń, przeglądów, decyzji dotyczących stacji paliw.

  • udział w obiegu dokumentów w biurze i ich dystrybucja

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • umiejętność obsługi programów: Excel (na poziomie min. średniozaawansowanym), World, Powerpoint.

  • operatywność, dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, umiejętność prowadzenia wielu prac jednocześnie

  • komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne: budownictwo, inżynieria sanitarna lub elektryka/energetyka

  • doświadczenie zawodowe w technicznym utrzymaniu obiektów budowlanych

  • znajomość zagadnień związanych z : CRO, UDT, CEEB, KOB

  • znajomość przepisów prawnych, technicznych i procesów w zakresie planowania, wykonawstwa, bieżącej eksploatacji i utrzymania obiektów budowlanych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, doświadczenia i osiąganych wyników

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym

  • możliwość zdobycia doświadczenia i podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach oraz rozwój w strukturze naszej organizacji

  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Anwim S.A.

Anwim S.A. to jedna z największych, niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce i operator najdynamiczniej rozwijającej się sieci stacji paliw MOYA.

Dzięki zdobytym doświadczeniom, profesjonalizmowi i sprawnemu zarządzaniu z sukcesami prowadzimy hurtową sprzedaż oraz dystrybucję paliw na terenie całego kraju. Anwim S.A. to również właściciel ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA. Wszystkie nasze stacje spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Pod marką MOYA działają nowoczesne i funkcjonalne stacje paliw i sklepy wielobranżowe typu convenience. Na zdecydowanej większości stacji znajduje się koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA.

Jednym z głównych atutów Anwim jest niezawodny system zaopatrzenia, pozwalający na korzystanie z całej infrastruktury logistycznej krajowych dostawców paliw. Zaopatrzenie w połączeniu ze starannie zaplanowaną, nowoczesną strategią umożliwia kompleksową obsługę wszystkich klientów.

Obecnie współpracuje z nami na stałe ponad 700 firm! Zaufaniem obdarzyli nas wielcy gracze – obecne na polskim rynku wielkie koncerny zachodnie oraz mniejsi odbiorcy: stacje benzynowe, firmy transportowe oraz zakłady przemysłowe i produkcyjne.

W Anwim S.A. pracują ludzie pełni energii, uwielbiający nowe wyzwania. W codziennej pracy łączymy talent i pasję z ambicją, by sięgać wyżej. Nasze zespoły tworzą ludzie, których fascynuje energetyka, biznes, nowoczesne technologie. Dołączając do naszego zespołu będziesz mógł uczestniczyć w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która nie boi się wyzwań!

Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Przewiń do profilu firmy