Oferta pracy

Asystent/ka Działu Technicznego

AMIC POLSKA Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

AMIC POLSKA Sp. z o.o.

Ogrodowa 58

Warszawa

Firma paliwowa AMIC Polska zarządzająca na terenie Polski siecią 116 nowoczesnych stacji paliw AMIC ENERGY poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

ASYSTENT/KA DZIAŁU TECHNICZNEGO

Warszawa, ul. Ogrodowa 58

OFERUJEMY:

  • Pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • Umowa na zastępstwo na min. 1,5 roku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię roczną
  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego oraz osobistego rozwoju
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych

ZADANIA:

  • Wparcie administracyjne dla Działu Utrzymania i Rozwoju Sieci Stacji Paliw AMIC POLSKA
  • Tworzenie i archiwizacja dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym:
  • Przygotowywanie dokumentów do rozliczenia projektów inwestycyjnych oraz środków trwałych
  • Procesowanie faktur wynikających z umów serwisowych
  • Rozliczanie firm serwisowych zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Przygotowywanie zestawień / analiz w celu monitorowania kosztów operacyjnych i wydatków inwestycyjnych

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, najchętniej w branży budowlanej
  • Umiejętność pracy z cyframi, poparta dobrą znajomością programu Excel
  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie i pracowitość
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Zapraszamy do współpracy!

Osoby zainteresowane prosimy nadsyłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez AMIC POLSKA Sp. z o.o. (ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa), zgodnie z zapisami rozporządzenia z dnia 27.04.2016 r. – RODO (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Administratorem danych osobowych, zawartych w pani/pana dokumentach aplikacyjnych jest AMIC POLSKA Sp. z o.o. (ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa). Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji procesu rekrutacji nie dłużej niż 90 dni od dnia aplikacji. Przysługują Państwu następujące prawa: dostępu do danych, do sprostowania danych, do usunięcia danych, do sprzeciwu, do ograniczenia przetwarzania danych, do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego (prezesa UODO). Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, kontakt e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy