Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka działu technicznego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 16.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Glass System Polska Sp. z o.o.

    Spółka zajmuje się opracowywaniem, wdrażaniem i produkcją nowoczesnych systemów ścian szklanych stosowanych na powierzchniach biurowych oraz w obiektach użyteczności publicznej.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zatrudniony kandydat odpowiedzialny będzie za wsparcie działu technicznego w zakresie opracowywania dokumentacji technicznej produktów, a także przygotowywaniem dokumentacji projektowej dla klientów.

    Zakres obowiązków:

    • opracowywanie rysunków technicznych w AutoCAD
    • tworzenie modeli 3D niezbędnych do opracowania dokumentacji
    • przygotowywanie technicznej dokumentacji produktowej (instrukcje, rysunki, etc)
    • projektowanie detali technicznych produktów firmy
    • tworzenie prototypów w technologii druku 3D
    • wsparcie działu technicznego
    • przygotowywanie rysunków projektowych w AutoCAD

    Oczekiwania:

    • wykształcenie średnie / wyższe techniczne / w trakcie studiów (tryb wieczorowy / zaoczny)
    • zaawansowana znajomość programu AutoCAD 2D + 3D (doświadczenie praktyczne)
    • znajomość innych programów do modelowania 3D będzie dodatkowym atutem
    • znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem
    • dobra znajomość rysunku technicznego i wyobraźnia przestrzenna
    • bardzo dobra znajomość środowiska Windows i pakietu MS Office
    • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na pełen etat: pn-pt, godz. 9-17.
    • interesującą i zróżnicowaną pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się, innowacyjnej firmie
    • przyjazną atmosferę pracy
    • możliwość zdobycia różnorodnych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Glass System Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."