„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, nie wyłączając dobrowolnie podanych danych wrażliwych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DRABPOL Sp. Jawna P. Drabczyński i Wspólnik z siedzibą w Mykanowie (42-233) ul. Akacjowa 24/26, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzurą informacyjną Spółki DRABPOL zamieszczoną w ogłoszeniu. Informujemy, że Administratorem danych jest „DRABPOL” Sp. Jawna P. Drabczyński i Wspólnik z siedzibą w Mykanowie. Dane zbierane są dla potrzeb i na czas aktualnych i przyszłych rekrutacji w Spółce Drabpol. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wniosek o sprostowanie, usunięcie lub ograniczenie przetwarzania, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody należy kierować na adres email [email protected] . Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych oraz danych wrażliwych jest dobrowolne. Skontaktujemy się z wybranymi osobami po zakończeniu rekrutacji.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Drabpol sp. jawna

Asystent/ka Działu Telematyka

Drabpol sp. jawnaO firmie

Aleje Jerozolimskie 250

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny /mailowy z klientami

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Wsparcie od strony suportowej dla działu Telematyki

Nasze wymagania

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Język polski – biegły w mowie i piśmie

  • Dobra znajomość programu Excel (znajomość pakietu Office)

  • Sumienność, zaangażowanie, inicjatywa i kreatywność w działaniu

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikacyjne

  • Pozytywne nastawienie do ludzi

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest to warunek

  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Praca w rodzinnej firmie

  • Profesjonalny i doświadczony zespół

  • Niezbędny sprzęt, wsparcie merytoryczne i operacyjne

  • Szkolenia rozwojowe i produktowe

  • Praca w biurze

Drabpol Sp. J. P. Drabczyński i Wspólnik to firma rodzinna założona w 1983 roku, która działa w obszarach Automotive i Awionika. Na terenie Polski i w wybranych krajach europejskich Drabpol reprezentuje globalne marki takie jak: Continental, Honeywell, Dana, Konvekta, MiXTelematics czy Garmin.

Drabpol to Value Added Reseller (VAR), który wokół oferowanych produktów zapewnia usługi integracji, implementacji, designu, szkoleń, wsparcia sprzedażowego i posprzedażnego.

www.drabpol.pl

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje