Asystent/-ka Działu Ubezpieczeń

Grupa DBKO firmie

  • Szczecińska 117, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 09 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Grupa DBK

Szczecińska 117

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie Doradców Kluczowych Klientów w zadaniach administracyjnych

  • Bieżący kontakt z klientem i administrowanie bazy danych klientów

  • Przygotowywanie ofert, zgłaszanie polis pod nieobecność Doradcy

  • Nadzór nad dokumentacją flot

  • Obsługa programów wewnętrznych i platform brokerskich

  • Nadzór nad obiegiem i archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Biegła znajomość programów pakietu MS Office

  • Gotowość do zdobywania nowej wiedzy i otwartość na wyzwania zawodowe

Mile widziane

  • Znajomość rynku ubezpieczeń

  • Doświadczenie w obsłudze platform brokerskich

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym zespole

  • Urozmaicony zakres realizowanych zadań

  • Możliwość rozwoju, oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa DBK

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk Aplikuj i wypełnij krótki formularz.