Oferta pracy

Asystent/ka Działu

BNP PARIBAS REAL ESTATE POLAND SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Część etatu
  • Asystent

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości, która dostarcza klientom rozwiązania i usługi doradcze w zakresie zarządzania nieruchomościami, wynajmu powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, sprzedaży oraz zakupu nieruchomości komercyjnych, a także ich wycen. Firma jest obecna w 38 krajach. Działa poprzez sieć ponad 180 biur i zatrudnia ponad 5100 pracowników. BNP Paribas Real Estate jest częścią Grupy BNP Paribas.

Obecnie w związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje obowiązki:

  • Wspieranie pracowników działu w codziennych obowiązkach
  • Tworzenie prezentacji, raportów i zestawień zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
  • Wsparcie w zarządzaniu kalendarzem Dyrektora działu, organizacji spotkań, wyjazdów służbowych oraz rozliczanie wydatków służbowych
  • Zarządzanie bazą danych nieruchomości i klientów
  • Telefoniczny kontakt z klientami, umawianie spotkań
  • Koordynowanie obiegu dokumentów oraz umów
  • Stała współpraca z inni działami firmy

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Jesteś dobrze zorganizowana/y i z chęcią angażujesz się w powierzane Ci zadania
  • Interesujesz się rynkiem nieruchomości
  • Jesteś osobą komunikatywną, otwartą na pracę z ludźmi
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim zarówno w mowie jak i piśmie (min. B2)
  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office, szczególnie MS Excel oraz MS Power Point
  • Jesteś dyspozycyjna/y 20-30 godzin w tygodniu

Oferujemy Ci:

  • Płatną współpracę w oparciu o umowę zlecenie w jednym z naszych działów biznesowych
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania specyfiki pracy w branży nieruchomości komercyjnych
  • Dogodną lokalizację pracy w centrum Warszawy
  • Możliwości nauki i rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość wykupienia karty Multisport na preferencyjnych warunkach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy