Oferta pracy

Asystent/-ka Działu

ASB Poland Sp. z o.o.

  • Złota 59, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Złota 59

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej oraz obsługa systemu archiwizacji korespondencji przychodzącej,

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów i zapewnianie właściwego przepływu informacji,

  • Archiwizacja dokumentów,

  • Wsparcie członków zarządu w kompletowaniu dokumentów przekazanych do podpisu,

  • Osobiste dostarczanie dokumentów do odpowiednich urzędów i instytucji,

  • Wsparcie administracyjne pracowników działu usług korporacyjnych w bieżących projektach,

  • Inne bieżące prace zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Student (tryb zaoczny) lub absolwent studiów na kierunku: prawo, administracja, zarządzanie lub kierunki pokrewne,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (C1),

  • Zaangażowanie i chęć do pracy,

  • Dyspozycyjność, praca na pełny etat.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowe świadczenia kafeteryjne

ASB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji. Zatrudniamy utalentowanych, inteligentnych, pełnych pasji ludzi. Wierzymy, że dzięki połączeniu różnorodności doświadczeń, profesjonalnej wiedzy, kreatywnego podejścia i owocnej współpracy zawsze możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz pracować z zaangażowanymi profesjonalistami, ASB to miejsce dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy