Asystent/ka Działu

BNP Paribas Real Estate Poland sp. z o.o.O firmie

  • Grzybowska 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 20 sie 2021
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent

BNP Paribas Real Estate Poland sp. z o.o.

Grzybowska 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie pracowników działu w codziennych obowiązkach

  • Tworzenie prezentacji, raportów i zestawień zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy

  • Wsparcie Dyrektora działu w zarządzaniu kalendarzem, organizacji spotkań, wyjazdów służbowych oraz rozliczanie wydatków służbowych

  • Zarządzanie bazą danych nieruchomości i klientów

  • Telefoniczny kontakt z klientami, umawianie spotkań

  • Koordynowanie obiegu dokumentów oraz umów

  • Stała współpraca z inni działami firmy

Nasze wymagania

  • Jesteś dobrze zorganizowana/y i z chęcią angażujesz się w powierzane Ci zadania

  • Interesujesz się rynkiem nieruchomości

  • Jesteś osobą komunikatywną, otwartą na pracę z ludźmi

  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim zarówno w mowie jak i piśmie (min. B2)

  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office, szczególnie MS Excel oraz MS Power Point

  • Jesteś dyspozycyjna/y min. 30 godzin w tygodniu

To oferujemy

  • Płatną współpracę w oparciu o umowę zlecenie w jednym z naszych działów biznesowych zajmującym się doradztwem w zakresie nieruchomości komercyjnych

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania specyfiki pracy w branży nieruchomości komercyjnych

  • Dogodną lokalizację pracy w centrum Warszawy

  • Możliwości nauki i rozwoju w strukturach firmy

  • Możliwość wykupienia karty Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

  • platforma kafeteryjna

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości. Swoim klientom doradzamy w zakresie zarządzania nieruchomościami, wynajmu powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, sprzedaży oraz zakupu nieruchomości komercyjnych, a także ich wycen. Pracujemy w 38 krajach i zatrudniamy ponad 5100 pracowników. Jesteśmy częścią Grupy BNP Paribas.

Przewiń do profilu firmy