Oferta pracy

Asystent/-ka Działu Wspólnot i Administracji

ATAL S.A.O firmie

  • Cieszyn, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

ATAL S.A. to jeden z największych ogólnopolskich deweloperów mieszkaniowych,
od czerwca 2015 roku notowany na Rynku Głównym GPW.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Wystawianie i wysyłanie faktur
  • Przygotowywanie zestawień i analiz
  • Dekretacja wyciągów bankowych
  • Monitorowanie sald kontrahentów
  • Współpraca z administratorami wspólnot oraz z pozostałymi działami firmy
  • Realizacja innych zadań wyznaczonych przez Dyrektora Działu Wspólnot i Administracji

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie ekonomiczne o kierunku Rachunkowość lub pokrewne
  • Doświadczenie w obszarze księgowości (3 lata)
  • Chęć do pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy
  • Dobra znajomość programu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Uczciwość i lojalność wobec pracodawcy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie do Karty Multisport i Pakiet Medyczny
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem klikając na przycisk:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Administratorem Twoich danych osobowych w zakresie objętym niniejszą zgodą jest ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie (43-400), ul. Stawowa 27, dalej zwany: „Administratorem”.

Jeżeli wyrazisz zgodę na wykorzystanie przez Administratora Twoich danych osobowych będą one przetwarzane (tzn. m.in. zbierane, przechowywane, zapisywane, przeglądane) przez Administratora na podstawie Twojej zgody , tj. na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE na potrzeby rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy