Oferta pracy

Asystent/ka Działu Zakupów

DONAUCHEM Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jaworzno, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

DONAUCHEM POLSKA, część międzynarodowego koncernu Donau Chemie, to dynamicznie rozwijająca się firma dystrybuująca surowce i półprodukty chemiczne oraz dodatki i substancje pomocnicze dla różnych branż przemysłu. Od 2002 r. firma zbudowała pozycję jednego z liderów w swojej branży.

stanowisko:

ASYSTENT/KA DZIAŁU ZAKUPÓW
(ref. AS.ZAK/JAW)
Miejsce pracy: Jaworzno
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, (lub w trakcie ukończenia studiów),
  • praktyczna umiejętność obsługi komputera, sprawna obsługa programów Word, Excel, Outlook.
  • dobra, praktyczna znajomość j. angielskiego,

Zadania:
  • utrzymywanie kontaktów w jęz. angielskim z dostawcami firmy,
  • poszukiwanie nowych surowców i źródeł dostaw,
  • przygotowywanie planów dostaw i zamówień do dostawców; logistyka dostaw,
  • pomoc w pracach biurowych.
  • administracja transakcji w systemie SAP,

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach pracy,
  • wsparcie w postaci wybranych szkoleń,
  • pakiet socjalny,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o załączenie wybranej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Donauchem Polska sp. z o. o. z siedzibą w Rokietnicy k. Poznania moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji do pracy w wymienionej Spółce przez czas trwania rekrutacji" lub „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Donauchem Polska sp. z o. o. z siedzibą w Rokietnicy k. Poznania moich danych osobowych w celu prowadzenia aktualnie trwającej oraz przyszłych rekrutacji do pracy w wymienionej Spółce przez czas trwania tej i kolejnych rekrutacji, aż do odwołania zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy