Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Zakupów

MFO Spółka AkcyjnaO firmie

MFO Spółka Akcyjna

70A

Kożuszki-Parcel (pow. sochaczewski)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji zakupowej (potwierdzenia zakupów, dokumentacja zakupowa)

  • Obsługa systemu elektronicznego obiegu dokumentów

  • Rozliczanie zamówień

  • Rozliczanie faktur za usługi

  • Kontrola zgodności warunków dostaw

  • Uzupełnianie stanów magazynowych

  • Generowanie zamówień do dostawców

  • Generowanie raportów okresowych

  • Inne zadania, wynikające z potrzeb działu

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel

  • Umiejętność szybkiego uczenia się, pracy w zespole i komunikatywność

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie notowanej na GPW

  • Umowę o pracę

  • Bogaty pakiet w LUX-MED, pozwalający zadbać o zdrowie

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego (dla pracownika i członków jego rodziny)

  • Deklarujemy, nie tylko w ogłoszeniu, że u nas chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji to coś, na co stawiamy 😊

MFO S.A. to największy na rynku polskim oraz liczący się w Europie i na świecie producent profili stalowych. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi pracowników od lat skutecznie wdrażamy nowoczesne technologie i staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Dołącz do nas oraz zawarcie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko przez MFO S.A. z siedzibą w Kożuszkach Parcel 70a, 96-500 Sochaczew."

W przypadku chęci pozostawienia aplikacji na potrzeby przyszłych procesów, prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ww. firmę.”