Ta oferta pracy jest nieaktualna od 66 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Działu Zakupów (Non Food)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-05-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asystent/ka Działu Zakupów
    Miejsce pracy: Warszawa

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała m.in. za:

    zapewnienie wsparcia pracy dyrektora działu oraz kupców m.in. poprzez przygotowywanie analiz sprzedaży, komunikację z kupcami, prace administracyjne związane z dokumentacją działu, tworzenie raportów i zestawień, wykonywanie tłumaczeń, kontakt z dostawcami.

    Nasze wymagania:
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży handlowej
    • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - minimum B2,
    • dobra znajomość Pakietu MS Office, a zwłaszcza programu Excel
    • umiejętność pracy z dużą ilością danych, skrupulatność i dokładność
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
    Oferujemy:
    • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego,
    • umowę o pracę,
    • dostęp do bogatego pakietu socjalnego (18 programów socjalnych w tym: paczki świąteczne, dofinansowanie ubezpieczenia, dofinasowanie karty Multisport),
    • stabilność zatrudnienia.
    Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2720 sklepów w ponad tysiącu miejscowości.

    Firma zatrudnia w Polsce ponad 60 tys. pracowników