Oferta pracy

4KRAFT sp. z o.o.

Asystent/-ka działu zakupów

4KRAFT sp. z o.o.O firmie

Tatrzańska 1/5

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie manuali produktowych oraz kartotek produktowych i kontrola poprawności danych

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Współpraca z zagranicznymi dostawcami

  • Współpraca ze działem jakości, biurem obsługi klienta, działem marketingu oraz działem handlowym

  • Przygotowanie produktów pod sesje, szkolenia (prezentacje, analizy etc.)

  • Przygotowanie prezentacji działowych

  • Przygotowanie analiz

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2

  • Dobra znajomość pakietu MS Office a przede wszystkim Excel

  • Samodzielność i kreatywność

  • Determinacja i motywacja do pracy

  • Skuteczność w działaniu pod presją czasu i elastyczność w działaniu

  • Umiejętność wyciągania wniosków i analiz

Mile widziane

  • znajomość języka francuskiego

  • doświadczenie w obsłudze klientów spoza UE

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę pracę

  • przejrzysty system wynagradzania i premiowania

  • przyjazną atmosferę opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i współpracę

  • możliwość wykorzystania znajomości języka obcego w międzynarodowym środowisku

  • uczestnictwo w targach branżowych polskich i zagranicznych

  • dofinansowanie do rozwijania wiedzy i kompetencji wymaganych na stanowisku

  • dofinansowanie do benefitów takich jak opieka medyczna (Luxmed) i karta Multisport

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • elastyczny czas pracy

  • imprezy integracyjne

4KRAFT to właściciel marki Kinderkraft, czołowego brandu produktów dziecięcych w Polsce i Europie. Działamy w kanałach sprzedaży tradycyjnej i e-commerce wykorzystując modele B2B oraz B2C. Firma powstała w 2011 roku i stale się rozwijamy, a naszym celem jest zostać liderem rynku!

Naszą misją jest zapewnienie młodym rodzicom rozwiązań, które sprawią, że powitanie na świecie wyczekiwanego maleństwa będzie łatwiejsze. Nad każdym z naszych produktów pracuje zespół specjalistów, który dopracowuje wszystkie szczegóły dbając o bezpieczeństwo, funkcjonalność i design produktów.

Poszukujemy pozytywnych, zaangażowanych osób, które chcą wspólnie budować pozycję czołowej marki produktów dziecięcych.

Przewiń do profilu firmy