Oferta pracy

Asystent /-ka Działu Zakupów

Investa Sp. z o.o.O firmie

Investa Sp. z o.o.

Zastawna 27

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna zamówień zakupu

  • opracowywanie zapytań kontraktowych naszych klientów

  • obsługa administracyjna reklamacji produktowych

Nasze wymagania

  • • wykształcenie minimum średnie

  • • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (w mowie i piśmie)

  • • dobra obsługa komputera – Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • • zaangażowanie w wykonywane obowiązki, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • • umiejętność analitycznego myślenia

  • • komunikatywność, sumienność i dokładność

Mile widziane

  • doświadczenie w procesie zakupów

  • znajomość obsługi systemów CAD/CAM

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

To oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Investa Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem stali nierdzewnej i aluminium. Od ponad 30 lat dajemy naszym pracownikom poczucie bezpieczeństwa zatrudnienia i gwarantujemy im rozwój zawodowy. Zatrudniamy > 600 osób w aż 6 oddziałach w całej Polsce.

Cenimy przyjazną atmosferę w pracy, dlatego wspólnie ją budujemy. Mamy poczucie wpływu na działanie firmy i wiemy, że każdy z nas stoi częściowo za jej sukcesem, nasz pracodawca potrafi to docenić! Jeśli rozpoczniesz współpracę z nami – z przyjemnością zostaniesz na wiele lat, bo „Stale z pasją” to nie tylko misja naszej firmy, ale przede wszystkim podejście do pracy.

Przewiń do profilu firmy