Oferta pracy

Asystent/ka działu zakupów

Abriga Polska sp. z o.o.O firmie

  • Gazowa 8, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Abriga Polska sp. z o.o.

Gazowa 8

Radom

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy tworzeniu nowych produktów kosmetycznych, oraz rozwijanie istniejących,

  • weryfikacja poprawności oznakowania produktów i dokumentacji pod kątem poprawności formalo - prawnej,

  • koordynacja procesu uzyskiwania odpowiedniej dokumentacji rejestracyjnej i certyfikatów/raportów,

  • bieżąca analiza rynku kosmetycznego, stałe poszukiwanie nowych rozwiązań,

  • tworzenie specyfikacji nowych produktów oraz nadzór nad wprowadzanymi zmianami,

  • wprowadzanie danych do PIM,

  • weryfikacja poprawności oznakowań produktów,

  • reaserch i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi kontrahentami,

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy w ramach prowadzonych projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: Biotechnologia, Kosmetologia, Chemia Kosmetyczna, Towaroznawstwo),

  • swobodna komunikacja w języku angielskim (w mowie i piśmie),

  • bardzo dobrej organizacja pracy, skrupulatność i dokładność,

  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,

  • umiejętność analitycznych,

  • swoboda w pracy z dokumentacją.

Mile widziane

  • znajomość przepisów prawa polskiego i europejskiego w zakresie kosmetyków oraz suplementów diety.

To oferujemy

  • mnóstwo energii i ciekawych wyzwań,

  • ciągły rozwój i naukę nowych rzeczy,

  • pracę w przyjaznym biurze i atmosferę nieustannej akcji,

  • dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Abriga to międzynarodowa firma z branży kosmetycznej.

Szanujemy środowisko jednocześnie tworzymy produkty najwyższej jakości i perfekcyjnym designie, dbając o ich skład, bezpieczeństwo i naturalność. Stale się rozwijamy i wspierając ten rozwój tworzymy zespoły składające się z osób zaangażowanych, ambitnych oraz otwartych na nowe wyzwania i stałe podnoszenie swoich kompetencji.

Jeśli czujesz, że jesteś taką osobą i chcesz tworzyć zespół profesjonalistów, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy