Oferta pracy

Asystent/-ka Działu Zakupów

EMC - FORTO s.c.O firmie

  • Siedlce, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Asystent

Autoryzowany Dystrybutor urządzeń pomiarowych do testów elektrycznych i EMC dla branż Automotive, Wojskowej, przemysłu elektronicznego, AGD i oświetleniowego. 15 lat na rynku polskim w związku z rozwojem i zmianą struktury rozbudowuje zaplecze techniczne.

Opis stanowiska:

Weryfikacja i aktualizacja danych w systemach informatycznych (CRM, itp.)
Przygotowywanie zamówień zakupu.
Wsparcie w całym procesie dostaw zamówień zakupów.
Przygotowywanie zestawień do celów BDO, intrastat, itp.

Wymagania:

Znajomość Excel na poziomie średnim.
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Sprawne działanie na styku obszarów logistyki, zakupów i sprzedaży.
Komunikatywność.
Skrupulatność.

Oferujemy:

Międzynarodowe środowisko pracy.
Elastyczne godziny pracy, możliwość na 1/2 etatu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy