Oferta pracy

Asystent/ka Działu Zakupów Strategicznych

SMA Magnetics Sp. z o.o.

  • Modlniczka (pow. krakowski)

    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia działania Działu Zakupów Strategicznych.

  • Obsługa systemu zamówień zakupowych oraz wewnętrznego, firmowego systemu obiegu dokumentów,

  • Wprowadzanie danych dostawców oraz materiałów do wewnętrznego systemu korporacyjnego wraz z procesowaniem zakupu,

  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów w ramach Działu Zakupów Strategicznych (kompletność, jakość),

  • Wsparcie doświadczonych specjalistów w poszukiwaniu dostawców komponentów produkcyjnych oraz w codziennej pracy działu Zakupów Strategicznych (porównywanie ofert, analiza ofert, etc.),

  • Współtworzenie procedur zakupowych i dokumentacji zakupowej,

  • Administracja strony działowej w SharePoint.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - techniczne lub ekonomiczne, lub ostatnie lata studiów,

  • Mile widziane doświadczenie w działach administracyjnych,

  • MS Excel, Word, PowerPoint – średnio zaawansowany,

  • SharePoint – mile widziany,

  • Język angielski - B2,

  • Komunikatywność,

  • Analityczne myślenie,

  • Samoorganizacja,

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Rozbudowany proces adaptacji – w czasie której poznasz naszą firmę od środka i szybko zaczniesz czuć, że jesteś u siebie,

  • Karta sportowa Multisport,

  • Opieka medyczna dla pracownika z możliwością poszerzenia pakietu o członków rodziny,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Bonusy finansowe na święta i wakacje,

  • Posiłki z dopłatą od pracodawcy,

  • Owocowe wtorki,

  • Niezwykłe połączenie rodzinnej atmosfery z międzynarodowymi standardami i profesjonalizmem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

SMA Magnetics Sp. z o.o. is a member of SMA Solar Technology A.G. Group the World leader in PV energy conversion and energy management systems that sets the benchmark for innovative and environmentally friendly technologies. SMA builds the highest efficiency products with significant market footprint.

Przewiń do profilu firmy