Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Zakupów

BELIANIO firmie

BELIANI

Stanisława Więckowskiego 1

Szczecin

BELIANI GmbH to międzynarodowa firma handlowa działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce czy Francji. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble zarówno do domu jak i ogrodu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Szukamy osób ambitnych, dynamicznych, lubiących wyzwania, szybko uczących się i odpowiedzialnych.

Zatrudnimy osoby do pracy biurowej z dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie na stanowisku Asystenta Działu Zakupów.
Doświadczenie nie jest wymagane – nauczymy Cię wszystkiego!

Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży e-commerce
  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podróży służbowych do Azji
  • Codzienny kontakt z językiem obcym
Opis stanowiska:
  • Analiza sprzedaży, kontrola stanów magazynowych, zapewnienie dostępności asortymentu
  • Kontakt z dostawcami zagranicznymi
  • Poszerzanie dostępnego asortymentu
  • Prowadzenie bazy danych dostawców oraz bieżąca jej aktualizacja
Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:
  • Bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie (min B2) – warunek konieczny
  • Posiadasz wykształcenie wyższe
  • Jesteś zorientowany na realizacje i osiągnie celów
  • Potrafisz dobrze organizować swoją pracę
  • Jesteś otwarty na współpracę zespołową
Za wszystkie CV dziękujemy - odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Beliani to sklep internetowy działający z sukcesem w 16 krajach. Oferujemy stylowe designerskie meble zarówno do domu jak i ogrodu w atrakcyjnych cenach i poprzez wiele kanałów dystrybucji. Nasza główna siedziba znajduje się w Szczecinie i zatrudnionych jest tu ponad 500 utalentowanych pracowników. Jeśli marzysz o szybkim rozwoju, możliwości nauki i zdobycia doświadczenia oraz o dynamicznych wyzwaniach - dołącz do nas!

Ogłoszenie archiwalne