Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Beliani

Asystent/ka Działu Zakupów

BelianiO firmie

Beliani

Księcia Bogusława X 48

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesu zamówień - zakładanie w systemie, kontakt z dostawcami w celu potwierdzenia dat produkcji, wysyłanie niezbędnych dokumentów, sprawdzanie zgodności zrealizowanych zamówień

  • Bieżący kontakt z dostawcami zagranicznymi

  • Wsparcie Product Managera w pracy operacyjnej z dostawcami

  • Aktualizacja bazy produktów - wprowadzanie nowości, uzupełnianie niezbędnych informacji na temat produktu, aktualizacja danych

  • Wsparcie działu customer service w procesach reklamacyjnych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, min B2 – warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe

  • Sumienność i umiejętność pracy ze szczegółami

  • Determinacja i dobra organizacja pracy

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Dobra współpraca ze swoim zespołem oraz innymi działami w firmie

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina

  • Pracę w jednym z największych e-commerce w Europie działającym w 17 krajach

  • Realny wpływ na rozwój danej kategorii

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i awansu uzależniona od chęci i osiąganych wyników

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Codzienny kontakt z językiem obcym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy

Beliani

Beliani to sklep internetowy działający z sukcesem w 17 krajach. Oferujemy stylowe designerskie meble zarówno do domu jak i ogrodu w atrakcyjnych cenach i poprzez wiele kanałów dystrybucji. Nasza główna siedziba znajduje się w Szczecinie i zatrudnionych jest tu ponad 600 utalentowanych pracowników. Jeśli marzysz o szybkim rozwoju, możliwości nauki i zdobycia doświadczenia oraz o dynamicznych wyzwaniach - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy