Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Zakupów

POSTAL STEEL GROUP Polska Sp. z o.o.

Sowia 6

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i wprowadzanie dokumentów zakupowych do systemu ERP

  • przyjmowanie towarów na stan magazynu, nadzór nad obiegiem dokumentów

  • wprowadzanie danych dotyczących dostaw i płatności do systemu

  • kontakty z firmami spedycyjnymi

  • organizacja i przygotowanie dokumentów do odpraw celnych

  • rejestracja i wprowadzanie do systemu kart towarowych

  • wsparcie w procesie zamawiania towarów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży handlowej

  • podstawowa znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel

  • umiejętność pracy z dużą ilością danych, skrupulatność, dokładność

  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie

Mile widziane

  • znajomość procedur logistycznych

  • znajomość programu CDN XL

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatną opiekę medyczną;

  • pracę w stałych godzinach od 8 – 16

  • możliwość zdobycia nowych kompetencji i doświadczeń

  • szkolenia

  • przyjazną atmosferę pracy, w młodym dynamicznym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

BONMARIO.COM - e-commerce bazujący na najlepszych rozwiązaniach informatycznych. Naszym celem jest zbudowanie największego serwisu oferującego towary pod hasłem „Wszystko dookoła domu!” .

Oferujemy kilka tysięcy produktów dostępnych od ręki z naszego magazynu wysokiego składu o powierzchni ponad 5000 m2 z nowoczesną infrastrukturą i rozwiniętą siecią sprzedaży w Polsce i Europie.

Przewiń do profilu firmy