Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Zakupów

AB FOTO Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 30 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

OPIS STANOWISKA:

Analiza danych sprzedażowych i raportowanie wyników,

Prezentowanie postępów w realizacji wyznaczonych celów,

Prowadzanie dokumentów do systemu,

Praca na dużych bazach danych,

Współpraca z innymi działami firmy,

Zakup towarów,

Wyjaśnianie różnic wynikających z rozbieżności w dostawach,

Kontakt z dostawcami,

Porównywanie cen konkurencji,

Ustalanie produktów do promocji,

Ustawianie cen na towary,

Rozliczanie należności z dostawcami.

Nasze wymagania

WYMAGANIA:

Znajomość pakietu MS Office (z naciskiem na Excel) umożliwiająca codzienną pracę,

Umiejętności analitycznego myślenia,

Umiejętność łączenia danych z różnych baz danych,

Wysoki poziom zaangażowania w powierzone projekty, dbałość o szczegóły,

Komunikatywność i wysoka kultura osobista,

Chęć stałego poszerzania wiedzy z zakresu e-commerce.

To oferujemy

OFERUJEMY:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Zatrudnienie w formie umowy o pracę,

Dofinansowanie do karty multisport,

Miłą atmosferę pracy,

Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności,

Niekorporacyjne środowisko pracy w nowoczesnym biurze,

Wolne weekendy i święta,

Pyszna kawa w naszym biurze.

O nas

Jeśli chcesz się rozwijać, jesteś pełną energii osobą otwartą na nowe wdrożenia - ta oferta jest dla Ciebie! AB FOTO Sp. z o.o. to prężnie działająca firma specjalizująca się w sprzedaży usług i sprzętu fotograficznego oraz rozwijająca sprzedaż telefonów, akcesoriów GSM, telewizorów oraz sprzętu do domu i ogrodu. Do naszego zespołu poszukujemy Asystenta/Asystentki  Działu Zakupów.