Logo Pracuj.pl

Asystent(ka) Działu Zakupów

Unicell Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wasilków
    Wasilków, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w procesie zakupów w dziale
  • tworzenie zestawień, analiza danych
  • wykonywanie badań rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dokładność, samodzielność, zdolność organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych oraz programów ERP (w szczególności Softlab )
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • stabilną, ale również pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych, w tym prywatne ubezpieczenie medyczne

Unicell Poland Sp. z o.o.

Firma Unicell Poland sp. z o.o. producent farb i chemii budowlanej marek Primacol i Luxdecor, obecna na polskim rynku od 1998r, wchodząca w skład międzynarodowej grupy Flugger.

Asystent(ka) Działu Zakupów, Wasilków