Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Działu Zamówień

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 19.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA)
    zatrudnia około 26,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 9 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

    Whirlpool Corporation
    jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2014 roku wyniosły około 20 miliardów dolarów. Zatrudnia 100,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

    Produkty i marki
    takie, jak Whirlpool, Indesit, Polar, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air są znane i obecne w ponad 170 krajach.

    Obecnie do biura w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa klienta w obszarze realizacji zamówień;
    • Monitorowanie poprawności stosowania procedur sprzedażowych;
    • Nadzór nad poziomem serwisu w procesie obsługi zamówień;
    • Administracja obiegiem dokumentów.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację
    • Zdolności priorytetyzowania i rozwiązywania problemów;
    • Umiejętności pracy pod presją czasu;
    • Doświadczenie związane z obsługą klienta , pracą z programem Excel oraz z systemem SAP
      będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, z możliwością przekształcenia w umowę o pracę;
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
    • Pracę na stanowisku silnie nastawionym na kooperacje z innym departamentami
      (sprzedaż, marketing, finanse, logistyka);
    • Szkolenia stanowiskowe;
    • Pierwszy krok do pracy w globalnej organizacji;
    • Możliwość współpracy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w branży.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

    emea.whirlpoolcareers.com