Asystent/-ka Event Managera

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SG Events Sp. z o.o.

    SG Events to niezależna spółka wchodząca w skład dużej Grupy zajmującej się szeroko pojętym rynkiem BTL.

    Agencja specjalizuje się w organizacji wydarzeń specjalnych. Ma na swoim koncie setki udanych eventów, a wśród jej zadowolonych klientów są między innymi: Volvo Group, DHL GF, DNB Bank Polska, Ferrero Polska, czy Grupa Azoty.

    Jesteś kreatywną i pomysłową osobą? Nie boisz się pracy pod presją czasu? Chcesz rozwijać swoją pasję? Uważasz, że sprawdziłbyś się w grupie energicznych, młodych ludzi, którzy chętnie realizują swoje zainteresowania, a ze swych działań czerpią przyjemność.

    Jeśli tak, to pasujesz do nas!

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • pomoc Event Managerowi w kompleksowym zarządzaniu projektami (opracowanie koncepcji, przygotowywanie ofert, realizacja, koordynacja, budżetowanie, rozliczanie),
    • negocjowanie warunków z obiektami hotelowymi oraz z podwykonawcami,
    • utrzymywanie poztywnych kontaktów z obiektami hotelowymi oraz z podwykonawcami,
    • sporządzanie i negocjowanie umów,
    • pomoc w organizacji pracy biura,

    Wymagania:

    • umiejętność pisania i redagowania tekstów,
    • umiejętność prowadzenia negocjacji,
    • samodzielność i dyspozycyjność,
    • doskonałe umiejętności organizacyjne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • znajomość obsługi pakietu Office,
    • elastyczność i kreatywność,
    • prawo jazdy,
    • nastawienie na długofalową współpracę,
    • doświadczenie w branży eventowej bedzie dodatkowym atutem,
    • znajomość angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SG Events z siedzibą w Warszawie, ul. Stroma 16a, 01-100 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest SG Events z siedzibą w Warszawie, ul. Stroma 16a, 01-100 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.