Oferta pracy

Asystent/ka Fabryki

Żywiec Zdrój

  • Mirosławiec

    Mirosławiec, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o wizerunek firmy oraz zapewnienie efektywnego funkcjonowania sekretariatu pod kątem obsługi interesariuszy zewnętrznych i wewnętrznych fabryki

  • Organizowanie spotkań, wydarzeń i akcji komunikacyjnych

  • Dbanie o jakość i formę komunikacji wewnątrz fabryki

  • Wsparcie zespołu fabrycznego przy organizacji kwestii administracyjnych dla fabryki

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane

  • Umiejętność w ustalaniu priorytetów, organizowaniu i byciu konsekwentnym w realizowaniu zaplanowanych działań

  • Doświadczenie w planowaniu i organizowaniu różnego typu wydarzeń dla dużej grupy osób

  • Kreatywność i pomysłowość, otwartość, umiejętność nawiązywania kontaktów

  • Proponowanie usprawnień, optymalizacji w aspektach które w codziennych zadaniach/procesach można realizować szybciej/łatwiej,

  • Znajomość systemów komputerowych, informatycznych: SAP, pakiet MS Office na poziomie, który umożliwi przygotowywanie komunikacji, pozwoli na skuteczne zaplanowanie wydarzeń i codziennych zadań (Excel, Outlook, Power Point)

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, a także coroczną premię, podwyżkę.

  • Będziesz mieć dostęp do szerokiego pakietu socjalnego ( np. dofinasowanie do wyjazdów, bony świąteczne, benefity rodzicielskie, prezent na urodziny), które oferujemy dla Ciebie i Twojej rodziny, prywatną opiekę medyczną czy ubezpieczenie na życie, deputat wody, owoce w pracy (wszystkie nasze benefity znajdziesz na: https://danone.pl/profesjonalisci/#benefity).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Spotkanie z Managerem

4

Oferta

W swoich codziennych zadaniach na stanowisku Asystent/ka Fabryki, w fabryce Żywiec Zdrój w Mirosławcu, będziesz odpowiedzialny/a za bieżące wsparcie administracyjne wszystkich pracowników fabryki oraz obsługę interesariuszy. Twoją rolą będzie także dbałość o wizerunek firmy, aktywna współpraca z Dyrektorem Fabryki i Kierownikami Obszarów w celu wsparcia nowych inicjatyw z zakresu organizacji wydarzeń fabrycznych oraz komunikacji.

Żywiec Zdrój to firma odpowiedzialna społecznie, działamy na rzecz poprawy jakości życia ludzi i natury. Zachęcamy Polaków, by pili prawidłowo, a nasze działania edukacyjne łączymy z zaangażowaniem na rzecz dbania o naturę i jej zasoby. W taki właśnie sposób chcemy wyróżniać się jako lider rynku w kategorii woda i napoje.

W naszych zakładach stawiamy na najwyższe standardy bezpieczeństwa, jakości i efektywności.

Przewiń do profilu firmy