Oferta pracy

Asystent/-ka Grafika – E-Commerce

SMYKO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Współprojektowanie kreacji graficznych w celu prowadzenia aktywnej komunikacji e-mail marketingowej (newslettery, mailingi)

  • Współtworzenie kreacji graficznych bannerów do kanałów komunikacji marketingowych.

  • Dostarczanie kreacji graficznych przeznaczonych na stronę internetową w celu prezentacji oferty promocyjnej i produktowej na Smyk.com

Nasze wymagania

  • Podstawowej znajomość programów graficznych (Illustrator, Photoshop) – warunek konieczny

  • Wyższego wykształcenia bądź w trakcie studiów zaocznych

  • Średniozaawansowanej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook)

  • Podstawowej znajomości języka angielskiego

  • Kreatywności w podejściu do powierzonych obowiązków i zadań

  • Umiejętności organizacji i planowania czasu pracy

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • pilates, techniki relaksacji, fotele masujące

SMYK

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Odnosimy sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Kluczem do dynamicznego i międzynarodowego rozwoju SMYKA są ludzie, pracujący w sklepach, a także w siedzibie głównej. Dokładamy wszelkich starań, aby stwarzać naszym pracownikom przyjazne środowisko pracy oraz warunki do ciągłego rozwoju i doskonalenia.

Przewiń do profilu firmy