Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent(ka)

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

  • Grojec (pow. chrzanowski)

    Grojec (pow. chrzanowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna sekretariatu oraz biura.

  • Rejestracja korespondencji wychodzącej i przychodzącej.

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz archiwizacja dokumentów.

  • Sporządzanie projektów prostych dokumentów księgowych i kadrowych.

  • Przyjmowanie klientów spółki oraz rozmów telefonicznych.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, a w szczególności znajomość obsługi MS Office.

  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne.

  • Komunikatywność.

  • Samodzielność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, na podstawie umowy o pracę.

  • Pakiet medyczny.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

  • Przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

BLACHPROFIL2® to producent kompletnych rozwiązań dachowych, posiadający cztery zintegrowane, wysoko rozwinięte technologicznie zakłady produkcyjne na terenie Polski i Rumunii.

W ofercie BP2.EU znajdują się blaszane dachówki modułowe dostępne w ramach MODULAR SERIES, produkty kompaktowe, które obejmuje COMPACT SERIES oraz klasyczne cięte na wymiar ujęte w CLASSIC SERIES oraz panel dachowy LAMBDA 2.0®. Spółka oferuje blachy trapezowe wysoko profilowane, kasety ścienne jak również kasetony elewacyjne SKRIN® oraz LINEA®, płyty warstwowe CorePIR®, CorePUR® I CoreWOOL®, dedykowane obróbki i akcesoria dachowe oraz systemy rynnowe INGURI®.

Przewiń do profilu firmy