Oferta pracy

Asystent/ka Handlowca

TVprzemyslowaO firmie

TVprzemyslowa

Kórnicka 30

Poznań

Firma TVprzemyslowa od 2007 roku prowadzi dystrybucję systemów telewizji przemysłowej oraz innych profesjonalnych, elektronicznych systemów zabezpieczeń dla firm jaki odbiorców indywidualnych. Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem, celującym w innowacyjne i nietypowe rozwiązania. Firma specjalizuje się w mobilnych urządzeniach do monitoringu i współpracuje z różnego rodzaju służbami, m.in.: Policją, Jednostkami Wojskowymi, Strażą Graniczną, Strażami Miejskimi oraz Strażami Leśnymi.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Zadania:

  • wsparcie dla działu handlowego w kontakcie z klientem
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • kontakt z kontrahentami z bazy klientów firmy
  • tworzenie nowych baz klientów
  • przygotowanie materiałów do newsletterów/artykułów
  • opcjonalnie: branie udziałów w spotkaniach/prezentacjach z klientami

Oczekiwania:

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktu
  • doświadczenie w kontakcie telefonicznym z klientami
  • mile widziane doświadczenie w handlu
  • sumienność i konsekwencja w działaniu
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność reagowania na sytuacje kryzysowe i szybkiego rozwiązywania problemów
  • lojalność i umiejętności utożsamiania się z interesem pracodawcy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w piśmie i mowie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dużą samodzielność i niezależność działania
  • przyjazną atmosferę pracy oraz życzliwe przyjęcie przez zespół
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • wdrożenie na stanowisku pracy według określonego planu
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jesteś pewien swoich umiejętności i chcesz zaangażować się w rozwój naszych firm? Aplikuj i pokaż nam, że to właśnie Ty jesteś najlepszym kandydatem na to stanowisko. My Tobie pokażemy, że rekrutacja może być prowadzona w sposób profesjonalny i życzliwy. Czekamy na Twoje CV!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy