Oferta pracy

Asystent/-ka Handlowy/a

Castorama PolskaO firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Numer ref.: Miejsce pracy: Castorama Olsztyn

Opis stanowiska:

  • pełnienie funkcji Gospodarza Sklepu: uczestnictwo we wdrożeniu i rozwijaniu pracowników sklepu oraz pracowników tymczasowych
  • planowanie i koordynacja szkoleń dla pracowników
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • nadzorowanie realizacji zamówień specjalnych klientów
  • profesjonalna obsługa klienta
  • zapewnienie bieżącego wsparcia Dyrekcji Sklepu oraz Kierownikom Sektorów

Oczekiwania:

  • otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie
  • systematyczność i terminowość
  • dokładność oraz skrupulatność
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności pracy indywidualnej i zespołowej
  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • wspaniałą atmosferę pracy
  • pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, bez okresu próbnego
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • gwarantowane dwie premie w roku
  • szereg szkoleń i rozwój również kandydatom bez doświadczenia
  • możliwość awansów wewnętrznych
  • Benefity: Dodatkowe Ubezpieczenie na życie, Dodatkowa Opieka Medyczna, Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, Zakup dodatkowych świadczeń poprzez platformę MyBenefit (w tym m.in. karta Multisport), Karta rabatowa do Carrefour oraz Lotos, Program oszczędzania na emeryturę IKZE, możliwość dokonywania wpłat do Pracowniczych Planów Kapitałowych PPK

  • System premiowy oparty na wynikach
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej
    – jak VIP
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Programy rozwojowe
  • Platforma kafeteryjna
  • Ubezpieczenie NNW
    i na życie
  • Dofinansowanie
    do wypoczynku
  • Pożyczki mieszkaniowe
  • Wsparcie z Funduszu Socjalnego
    w przypadkach losowych i nielosowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy