Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Handlowy/a z językiem niemieckim

Arkema Sp. z o.o.

  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie kontaktów z klientami i pracownikami działu sprzedaży grupy Arkema z Polski i z zagranicy,

  • kontrolę terminów ekspedycji,

  • prawidłowy obieg dokumentów,

  • prawidłową administrację sprzedaży.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów pozwalających podjąć pracę na pełny etat

  • biegła obsługa komputera (MS Office, Outlook, SAP)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • dobra samoorganizacja pracy i umiejętność nadawania priorytetów

  • entuzjazm i zaangażowanie

To oferujemy

Wybranej osobie oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny, możliwość szkoleń i pracy w odnoszącej sukcesy firmie oraz szanse realizacji ciekawych zadań.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Arkema jest francuską grupą, będąca liderem w branży, dostarczającą swoim klientom wysokiej jakości specjalistycznych produktów chemicznych. Firma posiada 136 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 55 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 20.000 pracowników. Firma posiada 13 centrów badawczo-rozwojowych. W 2020 roku grupa Arkema zrealizowała sprzedaż o wartości 8 miliarda €. W Polsce Arkema jest obecna od 1995 roku i ma biuro handlowe oraz zakład produkcyjny w Inowrocławiu. Więcej na temat grupy Arkema na www.arkema.com.

Przewiń do profilu firmy