Oferta pracy

Asystent/ka HR

Artifex Mundi Spółka Akcyjna

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w bieżących zadaniach i projektach prowadzonych przez Dział HR;

  • poznanie procesów i standardów z obszaru HR, w tym m.in.: ocena i rozwój, szkolenia, programy talentowe, rekrutacja, obsługa administracyjna;

  • udział w bieżących projektach, m.in. w badaniu opinii pracowników (etap wdrażania działań i raportowania), aktywnościach z zakresu EB;

  • organizowanie i administrowanie szkoleniami, benefitami ( jako osoba wspierające specjalistę tego obszaru);

  • przygotowywanie prezentacji, raportów, analiz z zakresu HR.

Nasze wymagania

  • student/ka (szukamy osoby dyspozycyjnej w godzinach 10:00 do 15:00) ;

  • zainteresowanie trendami, praktykami HR;

  • dobra znajomość MS Office, szczególnie Power Point i Excel;

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

  • umiejętność pracy w zespole i budowania relacji;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność;

  • dokładność i dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy/na stażu w dziale HR – nie jest to jednak warunek konieczny;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • wyjątkową atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;

  • elastyczność w budowaniu grafiku pracy;

  • możliwa praca stacjonarna z biura w Katowicach.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

Jesteśmy Artifex Mundi. Od 15 lat z pasją tworzymy gry z gatunku HOPA i RPG. Mamy na koncie ponad 90 tytułów dostępnych na najpopularniejszych systemach i urządzeniach: PC, Mac oraz na urządzeniach mobilnych (smartfonach, tabletach i innych urządzeniach sterowanych systemami Android, iOS, Windows 10), na konsolach do gier (Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, Playstation 5, Nintendo Switch).

Po momencie ciszy wracamy do gry, aby zrobić kolejny duży krok w rozwoju naszej firmy.

Naszym celem jest tworzenie światowej klasy mobilnych gier f2p i aby to osiągnąć budujemy zespół doświadczonych ludzi łączących najwyższej klasy rzemiosło z artystyczną pasją. Mamy ambicję tworzyć gry, które zostaną z graczami z całego świata na długie lata.

Przewiń do profilu firmy