Asystent/ka Inżyniera Robót Elektrycznych

FBSERWIS S A

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Kontraktu oraz Inżyniera Kontraktu od strony administracyjnej we wszystkich działaniach organizacyjnych przygotowania i prowadzenia projektu w branży elektroenergetycznej

  • Archiwizowanie dokumentów

  • Tworzenie i aktualizacja harmonogramów realizacyjnych

  • Prowadzenie zakupów na potrzeby biura budowy

  • Nadzór nad wprowadzeniem podwykonawców na budowę

Nasze wymagania

  • Student/ka lub Absolwent/ka studiów w branży budowlanej, elektrotechnicznej lub innych kierunków ścisłych

  • Umiejętność analizy danych liczbowych oraz czytania dokumentacji technicznej

  • Praktyczna, bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word) oraz AutoCad

  • Prawo jazdy kat. B

  • Chęć do pracy w zespole

Mile widziane

  • Jeśli znasz prawo budowlane będzie to dla nas dodatkowy atut

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet dodatkowych benefitów: prywatna opieka medyczna w Medicover, ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do karty MultiSport

  • Możliwość dołączenia do kursu języka angielskiego i/lub niemieckiego w formie online

  • Poznanie tajników branży budowlanej i elektrycznej

  • Pracę z doświadczonym zespołem, w partnerskiej atmosferze

  • Szkolenia kierunkowe (również te umożliwiające zdobycie uprawnień) finansowane przez pracodawcę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

  • Prezenty okolicznościowe

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

- utrzymujemy blisko 1700 km dróg krajowych i autostrad,

- modernizujemy i utrzymujemy oświetlenie drogowe,

- obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,

- posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym dwie z własnym składowiskiem,

- utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje