Logo Pracuj.pl

Asystent/-ka (k/d) działu prawnego Polska

ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • sparcie administracyjne dla działu prawnego w Polsce
  • Zarządzanie dokumentacją papierową i cyfrową
  • Komunikacja z zewnętrznymi prawnikami, bankami, urzędami i komornikami
  • Monitorowanie i dotrzymywanie terminów
  • Tworzenie harmonogramu płatności ratalnych i monitorowanie płatności przychodzących
  • Opracowywanie międzynarodowej korespondencji
  • Wsparcie współpracowników przy przygotowywaniu umów/ aneksów i sprawdzaniu faktur
  • Aktualizacja zestawień, list i statystyk
  • Przygotowywanie i udział w posiedzeniach

Nasze wymagania

  • Studia w zakresie prawa lub administracji lub porównywalne
  • Doświadczenie zawodowe w firmie lub kancelarii prawnej
  • Talent organizacyjny i samodzielność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie

To oferujemy

  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny
  • Praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje

Asystent/-ka (k/d) działu prawnego Polska, Wrocław