Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

"Asystent/ka" Kierownika Budowy

Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.

Tadeusza Kościuszki 31

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac pod nadzorem Kierownika Budowy przy realizacji kontraktów konstrukcyjno-budowlanych

  • Prowadzenie robót zgodnie z dokumentacją, harmonogramem i budżetem;

  • Nadzorowanie prac prowadzonych przez firmy podwykonawcze;

  • Współpraca z Kierownikiem Kontraktu;

  • Dbałość o przestrzeganie dyscypliny pracy, porządku oraz przepisów BHP i PPOŻ;

  • Tworzenie i aktualizacja harmonogramów realizacyjnych;

  • Optymalizacja kosztów

  • Prowadzenie dokumentacji budowy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów w branży budowlanej;

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole;

  • Znajomość MS Office (Excel, Word), AutoCad;

  • Precyzyjność, rzetelność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Komunikatywność i dyspozycyjność;

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość Prawa Budowlanego;

  • Znajomość obsługi programu Norma.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Możliwość odbycia praktyki zawodowej i uzyskania uprawnienia;

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w licznych szkoleniach zawodowych;

  • Pracę w doświadczonym zespole.