Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / ka Kierownika Linii wydziałów spawalniczych

  • Janów Lubelski, lubelskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 04.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fortaco JL specjalizuje się w produkcji metalowych komponentów spawanych i obrabianych CNC o wadze od 10kg do 6 ton, z branż: budowlanej, logistycznej, energetycznej, wojskowej, górniczej i rolniczej. http://www.fortacogroup.com/

    Firma Fortaco JL Sp. z o.o. w Janowie Lubelskim aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:
    Asystenta / ki Kierownika
    Linii wydziałów spawalniczych
    Miejsce pracy: Janów Lubelski

    Zakres obowiązków:

    • Ścisła współpraca z Kierownikiem Linii w zarządzaniu grupą podległych pracowników, kreowanie pracy zespołowej, wspieranie podwładnych,
    • Prowadzenie dokumentacji,
    • Uczestniczenie w usprawnieniach procesu oraz działaniach 5S,
    • Czynny udział w procesie oceny pracowników produkcyjnych,
    • Zaangażowanie w poprawę efektywności, inicjowanie i wdrażanie usprawnień,
    • Współpraca z działami wspomagającymi: Planowanie Produkcji, Logistyka, Inżynieria.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Samodzielność i podejmowanie inicjatywy,
    • Zaangażowanie,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Komunikatywność i rozwinięte zdolności interpersonalne,
    • Prawo jazdy kat B.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej wytwarzającej produkty dla kluczowych światowych klientów w obszarze maszyn do przemysłu budowlanego, wydobywczego, energetycznego, logistycznego, rolnego i innych,
    • Pracę z nowoczesnymi narzędziami do projektowania oraz zarządzania inżynierią produkcji,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie do studiów),
    • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z premiami,
    • Pakiet świadczeń socjalnych w tym karnety na basen i grotę solną, dopłata do obiadów itp.,
    • Bezpłatny dowóz pracowników do pracy na terenie Janowa Lubelskiego oraz dopłata dla osób dojeżdżających do pracy powyżej 30 km,
    • Płatna 45 minutowa przerwa w ciągu 8 godzin pracy.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV, listu motywacyjnego, kopii posiadanych kwalifikacji pocztą, na adres e-mail bądź faxem w tytule podając nazwę stanowiska.

    Nasz adres: Fortaco JL Sp. z o.o., ul. Lubelska 46, 23-300 Janów Lubelski,
    Osoba do kontaktów: Edyta Brodowska, tel.: 15 8720470-2 wew. 391, fax: 15 8720473.

    Termin składania podań do 03.05.2019 r.
    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.
    Równocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę Fortaco JL Sp. z o.o. z siedzibą w Janowie Lubelskim (dalej „Pracodawca”), na przetwarzanie danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez Pracodawcę obowiązku nałożonego na niego przepisem prawa, oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji.
    Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być:
    1) spółki z grupy kapitałowej Pracodawcy – Fortaco Sp. z o.o.
    2) podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy w zakresie: usług kadrowo –płacowych, IT, benefitów, szkoleń, badań medycznych, ubezpieczeń
    Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane:
    1) do zakończenia rekrutacji w związku z którą aplikował Pan/Pani do pracy u Pracodawcy, jeśli nie wyraził Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji,
    2) do 1 roku od dnia złożenia aplikacji w przypadku gdy wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że:
    1) jest Pan/Pani uprawniona do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodności z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed cofnięciem zgody;
    2) przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia danych (art. 17 RODO) oraz prawo ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO);
    3) przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
    4) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji;