Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Kierownika projektu

BBR Polska Sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i formalnej kontraktów,

  • przygotowywanie zestawień materiałowych i harmonogramów dla budów,

  • bieżące planowanie, koordynowanie i rozliczanie materiałów, robocizny i pracy sprzętu na budowach,

  • bieżące planowanie, koordynowanie i rozliczanie produkcji pomocniczej,

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i rozliczeniowej budów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • doświadczenie min. 1 rok na pokrewnym stanowisku np. asystent/ka kierownika budowy

  • znajomość oprogramowania MS Office i AutoCAD,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • dobra organizacja pracy własnej,

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i przejrzysty system wynagrodzenia,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • pracę stacjonarną w Warszawie (1 wakat) i Gliwicach (1 wakat).

Firma BBR Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera wsparcia technicznego budów w Dziale Technicznym firmy. Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie wsparcie dla Kierowników Robót realizujących projekty budowlane. Miejscem zatrudnienia i świadczenia pracy będzie siedziba spółki w Warszawie (1 wakat) oraz biuro regionalne w Gliwicach (1 wakat).

Przewiń do profilu firmy