Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
5D Sp. z o.o.

Asystent/-ka kierownika projektu

5D Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie pracy kierownika projektu podczas realizacji inwestycji w różnych miejscach na terenie całego kraju,

  • zbieranie i analizowanie ofert na zakup materiałów oraz wykonanie prac budowlanych,

  • współpraca z kierownikiem projektu podczas wykonywania ofert oraz przedmiarów,

  • współpraca z działem kadr i księgowością,

  • planowanie i organizacja wyjazdów służbowych pracowników,

  • pomoc w procesach wizowych dla pracowników,

  • dbanie o terminowy obieg informacji, dokumentów i korespondencji,

  • monitowanie wystawianych faktur, wpływów należności oraz zobowiązań płatniczych firmy,

  • zarządzanie flotą samochodów (terminy serwisów, stan przebiegów, zgłaszanie szkody),

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura,

  • wspieranie innych działów firmy poprzez tworzenie zamówień materiałowych i późniejszy nadzór nad nimi,

  • praca wiąże się z pracą w delegacji na terenie całego kraju.

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista, dyskrecja i umiejętność dyplomatycznego zachowania,

  • silna orientacja na jakość oraz terminowość wykonywanych prac,

  • umiejętność organizacji pracy własnej,

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • ukierunkowanie na współpracę przy rozwoju firmy,

  • dyspozycyjność i zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość MS Office,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • wykształcenie administracyjne, budowlane lub pokrewne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku najlepiej w firmie budowlanej,

  • dodatkowym atutem będzie umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • wsparcie pozostałych pracowników firmy,

  • stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

Firma 5d Sp. Z o.o. zajmuje się kompleksową realizacją przedsięwzięć budowlanych w roli głównego wykonawcy. Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą działającą na rynku Polskim jak i rynkach zagranicznych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Asystent/-ka kierownika projektu

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje