Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Kierownika Projektu

TDC POLSKA sp. z o.o.

Szafirowa 4

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Projektu w zakresie powierzonych zadań

  • Udział w tworzeniu harmonogramu realizacji projektu

  • Monitorowanie kompletności i terminowości realizacji poszczególnych etapów projektu

  • Wsparcie przy zarządzaniu dokumentacją techniczną i formalnymi dokumentami projektu

  • Regularne raportowanie postępu projektu

  • Bieżąca współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz kontrahentami

  • Redagowanie pism i dokumentów oraz nadzorowanie obiegu dokumentów w firmie

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz umiejętność organizacji pracy własne

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Otwartość, komunikatywność, rzetelność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wielozadaniowość

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w młodym, energicznym zespole

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, która jest liderem w swojej branży na rynku polskim i niemieckim

O nas

Jesteśmy wiodącym dostawcą ekranów LED, systemów AUDIO-WIDEO oraz kreatywnych rozwiązań multimedialnych. Zajmujemy się zarówno instalacjami telebimów, sieci ekranów LED, wyposażeniem studiów telewizyjnych, wyposażeniem multimedialnym budynków oraz obiektów sportowych, projektowaniem oraz wykonawstwem. W zakresie naszej działalności znajduje się również tworzenie interaktywnych ekspozycji muzealnych, dostarczanie sprzętu AV dla sal konferencyjnych i szkoleniowych oraz realizacja indywidualnych, nieszablonowych projektów naszych klientów.