Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent /-ka Kierownika Projektu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mott MacDonald jest jedną z wiodących, wielodyscyplinarnych, inżynierskich i zarządczych firm konsultingowych ze znacznymi osiągnięciami m.in.: w realizacji projektów infrastrukturalnych. Nasz zespół uczestniczy w szerokim zakresie projektów dla instytucji rządowych, prywatnych klientów i jednostek finansujących na całym świecie w tym m. in finansowanych przez EBRD/ EBI /EU / Bank Światowy.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie Kierownika Projektu,
    • Pomoc w organizacji i zarządzaniu Projektem, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego,
    • Praca z dokumentacją techniczną,- Bieżąca kontrola realizacji projektu, - Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne, preferowane kierunki związane z budownictwem, zarządzaniem projektami lub finansami,
    • Doświadczenie przy realizacji projektów infrastrukturalnych,
    • Znajomość przepisów z zakresu procesu inwestycyjnego, zamówień publicznych oraz warunków kontraktowych FIDIC,
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B
    • gotowość do częstych wyjazdów na kontraktach w Polsce

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o uznanej marce i stabilnej pozycji na rynku,
    • Szansę rozwoju zawodowego,
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) w wersji polskiej i angielskiej klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".