Oferta pracy
DT/2021/10/01
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Kierownika Robót Elektrycznych I Teletechnicznych

Centrum Informatyki "ZETO" S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • realizacja bieżących zadań związanych z realizacją robót elektrycznych i teletechnicznych

  • wykonywanie rysunków i schematów instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne - elektryczne, elektroniczne lub pokrewne

  • umiejętność analizy dokumentów technicznych, projektów

  • znajomość programu AutoCad, pakietu Office

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznych urządzeń elektrycznych i teletechnicznych

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra organizacja czasu i pracy.

Mile widziane

  • uprawnienia SEP

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wydajnością pracy,

  • pracę w zgranym zespole pracowników, przyjazna atmosfera w pracy,

  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji,

  • umowę o pracę,

  • bogaty pakiet socjalny: dofinansowania socjalne (np. Karta Multisport), dopłaty do wypoczynku pracowników, imprezy integracyjne, świąteczne karty upominkowe.

Jedna z największych firm informatycznych w województwie podlaskim, świadcząca kompleksowe usługi kierowane do firm, instytucji i klientów indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert zawierających:

  • list motywacyjny,

  • CV z informacjami umożliwiającymi ocenę spełnienia stawianych wymagań, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji

  • (temat: PRACA) lub w Dziale Kadr Centrum Informatyki "ZETO" S.A., Białystok, ul. Skorupska 9, pok. 210, tel. 85 74 83 380.