Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka kierownika robót elektrycznych

ESPE Instalacje Elektryczne

  • Pyskowice

    Pyskowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynowanie prac na budowie w zakresie branży elektrycznej

  • kontrola jakości, terminowości oraz stanu zaawansowania prac zgodnie z harmonogramem, dokumentacją projektową i budżetem

  • koordynacja prac podwykonawców

  • opracowanie rozwiązań technicznych w zakresie realizacji projektu

  • rozwiązywanie kolizji miedzy branżowych

  • przygotowanie dokumentów odbiorowych oraz dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w pracy w zawodzie

  • analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań

  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie w realizowane prace

  • gotowość do pracy na wyjazdach

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane wykonawcze elektryczne

  • znajomość oprogramowania CAD

To oferujemy

  • elastyczne formy współpracy (w zależności od preferencji umowa o pracę lub współpraca B2B)

  • realizacja dużych projektów przemysłowych

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia

  • praca w dynamicznym i przyjaznym zespole

  • dla osób nie posiadających uprawnień budowlanych możliwość odbycia praktyk

Etapy rekrutacji

  • CV i list motywacyjny

  • Romowa z managerem

  • Test kompetencyjny

  • Spotkanie i omówienie szczegółów współpracy

Chętnie poznamy Cię bliżej jeśli...

  • Jesteś specjalistą w swoim fachu, masz konkretne umiejętności i nie boisz się ich weryfikacji

  • Potrafisz dobrze funkcjonować w zespole i wiesz, że współpraca jest kluczem do osiągnięcia dużej wydajności

  • Rozumiesz, że Twoja praca ma bezpośredni wpływ na to, jak postrzegają nas Klienci i jakiej jakości usługę otrzymają

  • Dostrzegasz potrzebę i widzisz sens podnoszenia swoich kwalifikacji, bo rozumiesz, że technologie wciąż się zmieniają i trzeba wysiłku, aby być na bieżąco

  • Potrafisz przyznać się do błędu, bo przecież popełnia je każdy, ale chcesz uniknąć tego, że Twój błąd negatywnie wpłynie na wynik pracy całego zespołu

Nasza firma powstała z wrodzonej przedsiębiorczości i osobistej pasji właściciela - Pawła, który w naturalny sposób poszukiwał osób równie zaaangażowanych w swoją pracę. W ten sposób powstał zespół specjalistów - pasjonatów, do którego możesz dołączyć.

Wierzymy, że praca, jeśli jest dobrze dopasowana, może przynosić dużą satysfakcję Tobie, dużą wydajność Twojemu Zespołowi, a Firmie kolejnych zadowolonych Klientów.

Wiemy, że firma musi cały czas się uczyć i rozwijać, aby wyprzedzać konkurencję. Wiedza firmy to wiedza jej pracowników, dlatego zależy nam na osobistej potrzebie samodoskonalenia naszych pracowników. Z takimi ludźmi chemy współpracować i osiągać wyznaczone cele!

Przewiń do profilu firmy