Oferta pracy

Asystent/ka Kierownika Zarządzania Kategorią

Eurocash S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Eurocash Dystrybucja:

to lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce stale rozwijający elektroniczne kanały wsparcia sprzedaży i komunikacji B2B. Ze swoimi klientami – właścicielami małych i średnich sklepów spożywczych buduje długotrwałe relacje oparte na ofercie, obsłudze i technologii.

Aktualnie do naszego Działu Zarządzania Kategorią poszukujemy Kandydatów na poniższe stanowisko:

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Przygotowywanie analiz, raportów i zestawień
  • Wprowadzanie i utrzymywanie danych w systemie
  • Przygotowywanie ofert promocyjnych
  • Koordynowanie procesów promocyjnych
  • Wsparcie procesu rozliczeń z dostawcami
  • Bieżące wsparcie funkcjonowania działu

IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:

  • Posiadać doświadczenie w dziale handlowym/sprzedaży, mile widziane
    w branży FMCG
  • Mieć wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne
    i ścisłe)
  • Znać pakiet MS Office na poziomie bardzo dobrym (zwłaszcza
    MS Excel)
  • Posiadać wysokie umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobrze organizować swoją pracę
  • Być wysoce komunikatywny i posiadać umiejętność pracy w zespole
  • Być dokładny i systematyczny
  • Posiadać umiejętność pracy pod presją czasu

NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Odpowiedzialne obowiązki i pracę w profesjonalnym zespole
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karty fitness, pakiet medyczny, paczki świąteczne, pikniki itp.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy