Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Kontroli Jakości

  • Kokotów (pow. wielicki), Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-03-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz być częścią zespołu, który nieustannie pracuje nad zmianami prowadzącymi do większej efektywności zespołu? Nie boisz się zmian, dzielisz się pomysłami i masz chęć pomagania innym? Właśnie znalazłeś swoją przystań! TEEKANNE POLSKA Sp. z o.o. należąca do międzynarodowego koncernu, będącego jednym z największych producentów herbaty na świecie poszukuje do osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków, Kokotów

    Zakres obowiązków

    • Ocena zgodności produktów procesu produkcyjnego z wymaganiami jakościowymi i standardami firmy
    • Ocena zgodności przyjmowanych surowców i opakowań
    • Współudział w opracowywaniu dokumentacji jakościowej
    • Udział w kontrolach i audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych
    • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
    • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów jakościowych oraz wdrażanie rozwiązań do realizacji
    • Nadzór nad archiwum wzorców referencyjnych
    • Wdrażanie nowych wymogów systemowych

    Wymagania

    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym
    • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe – technologia żywności lub pokrewne)
    • Mile widziana znajomość systemów jakościowych: GMP, GHP, HACCP
    • Biegła obsługa komputera - pakietu Office
    • Samodzielność, dobra organizacja pracy, skuteczność w realizacji zadań, otwartość na nowe wyzwania
    • Umiejętność pracy w zespole, motywacja do pracy
    • Mile widziane doświadczenie 1-2 - letnie na podobnym stanowisku

    Oferujemy

    • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
    • Poznanie nowocześnie funkcjonującego zakładu
    • Możliwość kreatywnego działania
    • Indywidualne szkolenia i rozwój
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym zespole
    • Pakiet medyczny
    • Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom

    Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z podaniem nazwy stanowiska za pomocą przycisku:

    Dziękujemy za Twoją aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli: „Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Teekanne Polska Sp. z o.o. w zakresie przekazanych danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).”