Asystent/-ka księgowego

  • Częstochowa, śląskie
  • Asystent
  • 15.11.2017
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 15.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SUMITOMO (SHI) DEMAG PLASTICS MACHINERY POLSKA SP. Z O.O.

Sumitomo (SHI) Demag Plastics Machinery GmbH z łączną sprzedażą ponad 5.000 maszyn rocznie jest jedynym z
największych producentów wtryskarek na świecie. Japońsko-niemicka firma powstała z połączenia w roku
2008 firm Demag Plastics Group z Sumitomo Heavy Industries (SHI). Sumitomo (SHI) Demag produkuje swoje
maszyny w 4 zakładach na świecie: w dwóch w Niemczech (Schwaig i Wiehe) oraz po jednym w Chinach
(Ningbo) i Japonii (Chiba). Ponad 3.000 pracowników wytwarza maszyny o napędzie hydraulicznym, hybrydowym
i w pełni elektrycznym. Dzięki doświadczeniu, kompletnej sieci sprzedaży i serwisu, Sumitomo (SHI) Demag
obecna jest w każdym regionie przemysłowym na świecie.

Obecnie, polski oddział firmy, Sumitomo (SHI) Demag Platics Machinery Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na
stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży i zakupu w systemie finansowo- księgowym SAP
  • Weryfikacja dokumentów księgowych
  • Procesowanie płatności, księgowanie dokumentów bankowych
  • Archiwizacja dokumentów
  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby działu finansowego oraz zarządu
  • Pomoc w przygotowywaniu danych i raportów dla działu kontroli finansowej
  • Prowadzenie kasy firmy i prowadzenie dzienników księgowych
  • Monitorowanie terminowego regulowania zobowiązań i należności
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość obsługi komputera i środowiska MS Office
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Skrupulatność oraz dokładność podczas wykonywania powierzonych zadań
  • Optymizm i dbałość o dobre relacje pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wewnętrzne szkolenie z zakresu SAP oraz szkolenie wprowadzające do obejmowanego stanowiska
  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole w międzynarodowej firmie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dodanie klauzuli do CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97.roku o Ochronie Danych osobowych (Dz.Ust.z 2002 r. nr.101 poz.926)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się