Oferta pracy

Asystent/ka Księgowego

NOVOSTRAT Sp. z o.o.O firmie

NOVOSTRAT Sp. z o.o.

Marii Skłodowskiej-Curie 1

Olszyna

Novostrat Sp. z o.o. w Olszynie poszukuje kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • zapewnienie pomocy dla działu księgowości i biura
  • dokładne przygotowywanie i obsługa dokumentów księgowych i ewidencji
  • przygotowywanie depozytów bankowych, księgowań i wyciągów z księgi głównej
  • uzgadnianie kont
  • codzienne wprowadzanie kluczowych danych transakcji finansowych do bazy danych
  • zapewnienie pomocy i wsparcia personelowi firmy
  • badanie i śledzenie problemów i rozbieżności w rachunkowości lub dokumentacji
  • informowanie kierownictwa i tworzenie raportów / podsumowań dotyczących obszarów działalności
  • działanie zgodnie z ustalonymi standardami, procedurami i obowiązującymi przepisami
  • ciągłe aktualizowanie wiedzy
  • Doraźnie: codzienna pomoc pracownikom w różnych zadaniach administracyjnych

WYMAGANIA:

  • udokumentowane doświadczenie księgowe, najlepiej jako księgowy do spraw należności i / lub płatności.
  • znajomość procedur księgowych i rachunkowych
  • kompetencje w MS Office, bazach danych i oprogramowaniu księgowym
  • praktyczne doświadczenie z arkuszami kalkulacyjnymi i raportami finansowymi
  • umiejętność wykonywania zadań archiwizacji i prowadzenia dokumentacji
  • umiejętności wprowadzania danych i edytowania tekstu
  • dobra organizacja pracy
  • wykształcenie średnie
  • certyfikat księgowego będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość języka angielskiego
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV w języku angielskim) za pomocą przycisku Aplikuj, wraz z oświadczeniem “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Novostrat Sp. z o.o. (ul. Skłodowskiej 1, 59-830 Olszyna), w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy