Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka księgowego

WYTWARZANIE SEGMENTÓW ŚCIERNYCH "KRZEMEX" G.W.GUSTYŃSCY sp.j.

3 2003 500 brutto / mies.
  • Żywiec

    Żywiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • segregacja i archiwizacja dokumentów

  • nadzór nad obiegiem dokumentów

  • wprowadzanie dokumentów do programu księgowego

  • prowadzenie list obecności pracowników

  • wsparcie w bieżących sprawach firmy.

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu podatków, rachunkowości oraz kadr i płac

  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność

  • biegła obsługa komputera

  • gotowość do uczenia się i aktualizacji wiedzy.

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze, na pełny etat od pon do pt w godzinach od 7 do 14

  • wsparcie innych pracowników biura

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe.