Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Księgowej

Biuro Rachunkowe Domino Sp. z o.o.

  • Marii Konopnickiej 15, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent

Marii Konopnickiej 15

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

kogo szukamy:

- osoby poszukującej stałego miejsca pracy w dłuższej perspektywie,

- pracownika, który wzmocni nasz zespół,

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (technikum ekonomiczne, licencjat lub magisterka studia kierunkowe),

  • mile widziane doświadczenie zawodowe (kpir/księgi handlowe/kadry i płace),

To oferujemy

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • młody zespół kierowany przez doświadczonych liderów,

  • możliwe do uzgodnienia godziny pracy,

  • gwarancja zdobycia trudnego do wyceny doświadczenia zawodowego,

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach organizacji,

  • wynagrodzenie podstawowe i możliwość uzyskania premii,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • szkolenia zawodowe

Etapy rekrutacji
1

rozmowa rekrutacyjna

2

poznanie poziomu kompetencji/prezentacja firmy

3

ustalenie warunków współpracy

4

rozpoczęcie współpracy

Od 17 lat obsługujemy w pełnym zakresie małe i średnie firmy. Zespół fachowców o wysokich kwalifikacjach i dużej wiedzy to niezaprzeczalne atuty naszego biura. Biuro Rachunkowe Domino Sp.z o.o. to doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi, pozwala nam ono w sposób profesjonalny reprezentować naszych klientów we wszelkiego rodzaju sprawach urzędowych.

Przewiń do profilu firmy