Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka księgowej - Kasjer/ka

HORTICO S.A.

Giełdowa 12H

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kontrola dokumentów zakupu i sprzedaży zgodnie z rejestrami VAT,

  • wystawianie not korygujących,

  • drukowanie rejestrów VAT,

  • wprowadzanie do rejestru VAT faktur zakupu i sprzedaży,

  • księgowanie raportów kasowych, rozliczanie not memoriałowych,

  • potwierdzanie sald z kontrahentami,

  • kompletowanie dokumentów WDT,

  • prowadzenie ewidencji faktur korygujących sprzedaż,

  • wprowadzanie wyciągów bankowych,

  • prowadzenie kasy spółki ( obsługa kasowa, sporządzanie raportów kasowych, przygotowanie wpłat do banku),

  • ścisła współpraca z Działem Księgowości.

Nasze wymagania

  • dokładność i sumienność,

  • doświadczenie w pracy z gotówką,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kontaktowość i posiadanie pogodnego usposobienia,

  • posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • znajomość obsługi programu CDN XL.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • pakiet świadczeń socjalnych: ubezpieczenie grupowe, abonament prywatnej opieki medycznej w tym również dla członków rodziny, pakiet zajęć sportowych,

  • pracę we wczesnych godzinach rannych,

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

  • szkolenia i kursy,

  • przyjazną atmosferę i pracę w młodym zespole,

  • ciekawy i szeroki zakres obowiązków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Kapitałowa HORTICO SA jest podmiotem z 30-letnią historią gospodarczą, zatrudniamy ponad 250 osób. Poprzez sieć własnych hurtowni zajmujemy się zaopatrzeniem w artykuły ogrodnicze profesjonalnych producentów, centrów ogrodniczych, sklepów ogrodniczych, sieci handlowych. Współpracujemy z dostawcami z całej Europy. Posiadamy odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą m.in. w Rosji, na Ukrainie, w Rumuni, na Łotwie i Białorusi. Prowadzimy 4 własne centra ogrodnicze, jesteśmy właścicielem firmy nasiennej PNOS w Ożarowie Mazowieckim. Wdrażamy nowe technologie upraw ogrodniczych. Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży ogrodniczej oraz jedynym notowanym na Rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o naszej Spółce można znaleźć na stronie internetowej www.hortico.pl.

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacji

  • wybrane osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym,

  • wybór najlepszego kandydata zostaje dokonany w oparciu o kompleksową ocenę wyników rozmowy oraz aplikacji kandydata,

  • każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia),

  • w trakcie rozmów kwalifikacyjnych mogą pojawić się elementy studiów przypadków lub symulacje sytuacji zawodowych.

Wymagane dokumenty

  • CV,

  • list motywacyjny.