Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Księgowej

MAXIMUS BROKER Sp. z o.o.O firmie

MAXIMUS BROKER Sp. z o.o.

Szosa Chełmińska 164

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja dokumentów księgowych,

  • rozliczanie świadczeń rzeczowych,

  • przygotowywanie dokumentacji zgodnie z procedurami firmy,

  • kompletowanie dokumentów księgowych,

  • pozostałe prace administracyjne wspierające dział księgowości w bieżącej pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane

  • dokładność, skrupulatność i dobra organizacja czasu pracy

  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • odpowiedzialność i uczciwość

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)

  • znajomość systemów finansowo-księgowych Insert – Gratyfikant, Rewizor będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

MAXIMUS BROKER Sp. z o.o. jest dużą, stabilną firmą działająca od 2001 r. Jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm brokerskich. Zespół ponad 100 profesjonalnych doradców i opiekunów, zapewnia pełną gamę usług brokera ubezpieczeniowego. Domeną i profesją Maximus Broker jest obsługa dużych i średnich przedsiębiorstw oraz podmiotów prawa zamówień publicznych.

Przewiń do profilu firmy