Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent/-ka Księgowej

Adiutor Magdalena PietrzakO firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Asystent

Biuro rachunkowe Adiutor, działające na warszawskim Bemowie.

Opis stanowiska:
  • wprowadzanie dokumentów księgowych,
  • rozliczanie kont księgowych,
  • inne bieżące zajęcia związane z obsługą księgową firm
Oczekiwania:
  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości
  • mile widziany status studenta/studentki
  • mile widziana znajomość języków obcych
Oferujemy:
  • ciekawą prace w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne